Awarie komputera – Zdalny nadzór w Łodzi przez firmę Nałęcz PC

Wykupując usługę zdalnego nadzoru umożliwiają Państwo naszym specjalistom dostęp do komputera (przez Internet) bez konieczności wizyty u Państwa w domu. Umożliwia to szybką reakcję na pojawiające się problemy, a przede wszystkim pozwala na okresowe monitorowanie systemu operacyjnego.

Zgodnie z zasadą, że lepiej (i taniej) jest zapobiegać niż leczyć,  regularny przegląd stanu Państwa komputera pozwala uniknąć poważnych problemów i wydłużyć czas bezawaryjnej pracy systemu operacyjnego. Wbudowane mechanizmy szyfrujące, gwarantują w pełni bezpieczne realizowanie połączeń. Do wymiany kluczy publicznych/prywatnych wykorzystywany jest algorytm RSA z 1024 bitowym kluczem, a wymiana danych po nawiązaniu sesji wykorzystuje 256 bitowy algorytm AES.

Istotnym elementem bezpieczeństwa jest fakt, że nie jest możliwa komunikacja ze zdalnym  komputerem w sposób niewidoczny dla Klienta. Nawet w przypadku konfiguracji systemu do nienadzorowanego monitorowania, nawiązanie sesji sygnalizowane jest ikoną na pasku systemowym.

Dotychczasowi Klienci firmy mogą uzyskać jednorazową zdalną pomoc. W tym celu należy pobrać oprogramowanie TeamViewer_QS – kliknij tutaj,  a następnie uruchomić pobrany program. Pojawi się następujące okno:
Po skontaktowaniu się telefonicznie z serwisem i podaniu danych zawartych w polach: ID oraz Hasło możliwa będzie zdalna pomoc.

Uwaga !
Opisana powyżej procedura możliwa jest wyłącznie w sytuacji kiedy sieć Internet działa.

Strona główna | O Nas | Serwis i naprawa | Modernizacja | Zdalny nadzór | Sprawdź nasz cennik | Skontaktuj się z nami

Nałęcz-PC Wojciech Kobierzycki
91-763 Łódź, ul. Staszica 23 m. 44
Telefon: +48 783 315 256
Email: naleczpc@toya.net.pl

Copyright 2016. All rights reserved.